Návrh od specialisty, který neodložíte

Konzultace a dozor při realizacích. Doprovod při výběru materiálů, doplňků, osvětlení atp.

Barevné
poradenství
Návrhy
atypického
nábytku
Návrhy
interieru v 3D
Návrhy a realizace
bytových a drobných
komerčních interieru

Cílem a smyslem práce našeho ateliéru je navrhnout interiér, který bude splňovat nejen estetické nároky, ale bude i plně funkční s přihlédnutím k ergonomickým zásadám a potřebám jeho uživatelů.

Vždy je naší snahou a klientům zdůrazňujeme, že by měl interiér s nimi „ ladit“ , aby v něm rádi trávili svůj čas. Takový interiér vzniká úzkou spoluprací a dialogem mezi designérem a klientem, při kterém společně hledáme nejlepší řešení. Podrobně probíráme zvyky a potřeby rodiny i jejich plány do budoucna s ohledem na zařizování interiéru. Ve vašem interiéru vidíme to, co vy už vidět nedokážete a snažíme se využít jeho potenciál. Důležitý je dobrý nápad a ten se pokoušíme dát do každého návrhu.

V dnešním nastavení společnosti trpíme často pocitem, že máme „právo“ na okamžité uspokojení našich potřeb. A tento trend se promítá i do požadavků na bydlení. Apelujeme na klienty, aby dali návrhům a realizaci svého bydlení čas. Vše je třeba dobře promyslet, zvážit, protože se jedná o rozhodnutí, které ovlivní náš život na dlouhou dobu. Zařizování bydlení není totéž, co koupě housek ke snídani. Držíme se této zásady a přijímáme pouze zakázky, u kterých není tlak na okamžitou realizaci a u kterých cítíme, že s klientem navážeme kvalitní a dlouhodobý dialog.

 Jednotlivé kroky spolupráce:

  • ÚVODNÍ SCHŮZKA (cca 1-2 hod.): analýza potřeb a přání klienta, zaměření, nafocení a předběžné stanovení rozpočtu. Úvodní schůzka je dle ceníku.
  • Návrh dispozičního řešení – půdorysu
  • Zpracování návrhu interiéru – vizualizace, podklady pro truhlářskou výrobu
  • Výběr zařizovacích předmětů – výběr barev, tapet, doplňků 
  • Zadání výroby nábytku, zajištění výmalby a dalších prací
  • Autorský dozor řemeslných prací
  • Dekorování